mc LACADEIA

MC LACADEIA is een leerlinginitiatief van leerlingen van het CGU om buitenschoolse activiteiten te organiseren MC LADADEIA bestaat uit verschillende verenigingen. De activiteiten kunnen eenmalige evenementen zijn, maar sommige verenigingen hebben ook elke week een activiteit op een vast moment in de week. Daarnaast zijn er elk schooljaar twee workshopweken waarin alle verenigingen workshops organiseren. MC LACADEIA wordt gevormd door:

Mercurius is de businessclub van het CGU. Wij organiseren verschillende evenementen waarbij interessante gastsprekers komen vertellen over hun vakmanschap. Ook organiseren wij uitjes naar grote bedrijven zoals Douwe Egberts. Email contact: mercurius@cgu.nl

Cinetik is de filmvereniging van het CGU. Cinetik organiseert onder andere: De nacht van Cinetik, bezoeken aan filmfestival, en eigenlijk alles wat met film te maken heeft. Als je van films houdt, is dit de vereniging voor jou! Email contact: cinetik@cgu.nl

Ludicrum et Instrumentum is de vereniging die alle podiumtechniek tijdens evenementen verzorgt. Deze vereniging neemt het opbouwen, aansluiten, besturen en opruimen van zowel licht als geluid op zich bij festiviteiten. Email contact: ludicrum@cgu.nl

Ars et Amicitia is de vereniging die zich bezighoudt met kunst en cultuur. Ze organiseert talentenjachten, verschillende muziekavonden en evenementen waar de leerlingen kunnen shinen. Ze bestaat uit een grote groep gezellige leerlingen en staat altijd open voor nieuwe leden. Email contact: ars@cgu.nl

Colludo is de spellenvereniging, die regelmatig bordspellenmiddagen, toernooien en dergelijke evenementen organiseert op school. Email contact: colludo@cgu.nl

Argumentum is de debatvereniging van het CGU. We doen elk jaar mee aan tientallen toernooien in binnen- en buitenland, en oefenen elke donderdagmiddag met diverse vormen van debatteren en discussiëren. Ook organiseren we natuurlijk uitjes en is er genoeg ruimte voor gezelligheid. Argumentum is voor leerlingen vanaf de 3e, maar voor leerlingen uit lagere jaren organiseren we workshops en debatmiddagen om alvast een voorproefje te geven. Email contact: argumentum@cgu.nl

Decibel is de DJ-Vereniging. Wij van Decibel verzorgen de muziek op schoolfeesten. Met de vereniging hebben we eens in de zoveel tijd een vergadering, of komen we na school samen om met elkaar te draaien. Zo staan er altijd bekende gezichten op schoolfeesten zodat je helemaal los kan gaan! Email contact: decibel@cgu.nl

‘Epos is de schoolkrant van het CGU. Op een humoristische wijze proberen wij de leerlingen en docenten op de hoogte te houden van alles wat er speelt binnen de school. Wij schrijven altijd kritisch over alles wat we belachelijk, opvallend en hilarisch vinden op het CGU en op deze manier willen wij de leerlingen en docenten betrokken en scherp houden. Eens in het kwartaal komt er een gloednieuwe ‘Epos uit met steeds een nieuw thema waarin wij belangrijke onderwerpen aan de kaak stellen, maar waarmee wij vooral de lezers willen vermaken en laten lachen. Email contact: epos@cgu.nl

Io sodales organiseert alle schoolfeesten van het CGU! We bedenken de thema’s, regelen toffe locaties en we maken posters en kaartjes. Daarnaast verzorgen we ieder jaar de Valentijnsactie! Email contact: io@cgu.nl

Alke is de sportvereniging die ervoor zorgt dat het CGU in beweging blijft. We stellen schoolteams samen en begeleiden hen bij buitenschoolse sportevenementen, zoals hockey- en voetbaltoernooien. Email contact: alke@cgu.nl

Het Praesidium vormt het bestuur van MC LACADEIA. Voor vragen of opmerkingen kun je hen bereiken via lacadeia@cgu.nl.

Kijk voor meer informatie ook eens op de facebookpagina van Lacadeia.